کمیک هوک

کمیک God of war به زودی منتشر میشود – منتظر کریتوس باشید

کمیک God of war به زودی منتشر میشود ، قرار است در تیرماه امسال کمیک جدیدی در دنیای بازی خدای جنگ منتشر شود صد البته خبرهای خوبی در راه است ! منتظر کریتوس باشید تا سوالاتتان را پاسخ دهد !

کمیک God of war 2020

ظاهراً قرار است با پایان نسل هشتم بازی های ویدیویی در بدترین شرایط تاریخ ویدیوگیم از نظر محتوایی ، استدیوی سانتامونیکا با کمک انتشارات دارک هورس یک مجموعه ی چند قسمتی از دنیای خدای جنگ در تیرماه منتشر کند و توضیح بدهد که نابودکننده ی اساطیر یونان چطور سر از فضای داستانی جدید نورس آن هم با ظاهری عیال وار در آورده ! گفتنی است اگر تا به حال مقاله “سوال های بی پاسخ خدای جنگ “را نخوانده اید حتما سری به این مقاله بزنید تا در جریان قرار بگیرید ! قرار است در این کمیک معمای اینکه کریتوس چطور از جهانی در آشوب به جهانی با نظم اودین سفر میکند ؛ ماجرا پیچیده است اما اگر پاسخی غیر از اساطیر یونان دریافت شود عصبی خواهیم شد! به هر حال کمیک هوک هم نسخه ی فیزیکی وهم نسخه دانلودی این کمیک را پس از انتشار و به صورت ترجمه شده برای شما مخاطبان عزیز منتشر خواهد کرد پس با کمیک هوک همراه باشید.

کمیک God of war 2020 کمیک جدیدی در دنیای بازی خدای جنگ

منتظر کریتوس باشید …

خبر خوش دیگری در راه هست ! چند روز دیگر یک مجموعه ی شش قسمتی از کمیک خدای جنگ آن هم در زمانی که کریتوس هنوز به کوه المپ حمله نکرده بود به زودی در کمیک هوک در دسترس خواهد بود ! نمی خواهم داستان این مجموعه ی فوق العاده را لو بدهم اما اگر از هواداران سری خدای جنگ هستید بدون شک از مطالعه ی این داستان شگفت زده خواهید شد . استودیو سنتا مونیکا کار توسعه تمامی نسخه‌های اصلی در این سری را بر عهده داشته، در حالی که ردی ات داون و جاواگراند/سونی آنلاین انترتینمنت ساخت سه بازی فرعی را در دست داشتند. سونی اینتراکتیو انترتینمنت (با نام سابق سونی کامپیوتر انترتینمنت) نیز مسئولیت انتشار تمامی نسخه‌های بازی غیر از نسخه موبایل را بر عهده داشت.

دیدگاه‌ها (0)

*
*