کمیک هوک

همه چیز درمورد سریال The Last Of Us – خبر خوش دراکمن !

همه چیز درمورد سریال The Last Of Us ؛ اگر خبر خوش دراکمن (کارگردان لست آف آس ) را جدی بگیریم خیلی چیزها هست که باید درموردشان صحبت شود ؛ بیایید سوال و جواب شروع کنیم! با اخبار قطعی سریال Last Of Us شروع کنیم !

فیلم The Last Of Us ساخته میشه ؟

نه ! طبق پستی که نیل دراکمن منتشر کرده قرار سریال این مجموعه ارزشمند ساخته بشه .

کی قرار سریال لست آف آس رو بسازه ؟

تا اینجای کار خبر از حضور قطعی نیل دراکمن ( کارگردان بازی لست آف آس) و کریگ مازن به عنوان نویسنده قطعی شده .

کریگ مازن کیه ؟

خالق سریال چرنوبیل !

داستان سریال The Last Of Us چیه ؟

هنوز مشخص نیست … چیزی که دراکمن گفته اینه ” ما (من و بازن) داریم سفر جول و الی رو به HBO میاریم ….فوق العاده هیجان انگیزه ”

چیزهایی که هست که نمیدانیم …

خبر خوش این است که جمعی از نوابغ بازی و فیلم سازی(دراکمن و مازن) که تا به حال هیچ چیز بدی نساخته اند (بازی آخرین ما و سریال چرنوبیل ) قرار است با کمک یکی از پولدارترین تهیه کنندگان که احتمالاً سونی باشد ، قرار است در شبکه ای که هیچ سریال بدی نمیسازد یعنی HBO ، سریال آخرین ما را خلق کنند … ! البته هنوز کارگردان مشخص نیست … که با این وضعی پیش اومده احتمالاً کارگردان رابرت ایگرز (کارگردان فانوس دریایی) ، وینس گیلیگان (کارگردان بریکینگ بد ) … یا چیزی تو این مایه ها باشه البته روی این مورد آخری دقت کنید ؛ تازه با سونی فصل آخر سریال جدیدش رو تموم کرده ! حالا بیاید حدس های جدی خودمان را بزنیم .

سریال  آخرین ما 
درمورد سریال The Last Of Us
کارگردان  لست آف آس

گیم در تصویر ، همیشه ضعیف ؟!

بدون شک هر گیمی که تبدیل به فیلم یا سریالی شده ، اثری ضعیف اما پرفروش از آب درآمده ؛ از رمپیج ، تومب رایدر ، رزیدنت اویل گرفته تا همین ویچر(صادقانه سریال خوبی نیست !) … و همه هم یک مشکل اساسی داشتند ؛ سازندگان این فیلمها وسریال ها ربطی به دنیای گیم نداشته اند ! از آنجایی که ساخت فیلم در مقابل ساخت ویدیو فرآیند کوچکی به نظر میرسید ؛ برای مثال تولید آخرین ما قسمت دوم نزدیک به 7 سال طول کشیده ! و سازندگان ویدیوگیم با بازی هایشان زندگی میکنند . حالا اما این فرصت پیش آمده که نیل دراکمن پا روی فرش قرمز هالیوود بزارد و از این کار استقبال خواهد کرد با این تفاوت که او دو بازی را کارگردانی که هر کدام معادل 8 فیلم سینمایی تجربه دارد یک مجموعه کمیک به نام “شانس دوم سارا ” نوشته (که میتوانید از کمیک هوک تهیه کنید ) و از همه مهم تر اون با فرانچایز خودش به دنیای سریال می رود و در کنارش کارگردانی دارد که پر بیننده ترین سریال کوتاه تاریخ به نام چرنوبیل را کارگردانی کرده است؛ به نظر همه چیز برای حماسه آفرینی آماده است .

داستان سریال لست آف آس ؟

دو نکته مهم ! دراکمن در پستش به این نکته اشاره کرده که داستان قرار است ماجرای جوئل و الی باشد ؛ اگر داستان پس از قسمت دوم را روایت کند ؛ تئوری مرگ جوئل یا الی در پایان قسمت دوم منتفی است(این قسمت را پیش از انتشار بازی منتشر کرده بودیم 🙁 ) ؛ اما اگر قرار است پیش از آن را روایت کند پس یا باز سازی قسمت اول بازی خواهد بود یا حدفاصل میان قسمت اول و دوم را در سریال The Last Of Us شاهد خواهیم بود !!!!

درمورد سریال The Last Of Us
سریال  آخرین ما
درمورد سریال آخرین ما

بازیگران سریال The Last Of Us ؟

در مورد بازیگران سریال آخرین ما میشود نظر سنجی کرد ! و دیگر هیچ ! پیشنهاد من الن پیج برای الی و هیو جکمن یا حتی تام هاردی برای نقش الی است ؛ بیاید منطقی باشیم ! تام هاردی قبلاً هم با HBO همکاری داشته : نظر شما چیه ؟ که متاسفانه بازیگران انتخاب شدند ؛ پدرو پاسکال برای جوئل و بلا رمزی برای الی ! این چه وضعشه آخه ؟

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    yify مهمان دسامبر 21, 2020 پاسخ

    I am forever thought about this, thanks for posting. Doralia Yul Wilmar