کمیک هوک

بهترین بازی های سال 2020 که منتظرشان هستیم !

سال 2019 به عنوان یکی از مزخرف ترین سال های ویدیو گیم درطول تاریخ ( به جز بازی های نینتندو ) بالاخره به پایان رسید پس بیاید امیدوار باشید یکی از بهترین سالهای گیمی چند سال اخیر شروع شده است ؛ این شما و این بهترین بازی های سال 2020 که منتظرشان هستیم !

بهترین بازی های سال 2020 !

خب … برویم سراغ عناوینی که قرار است به عنوان برگ برنده ی استدیوهای مطرح تاریخ ویدیو گیم رو شوند ؛ از cyberpunk و systemshock گرفته تا عناوینی که هنوز تاریخ دقیق انتشارشان مشخص نیست مثل Beyon good and evil ! اما سوال اینجاست ! فرانچیزهایی های به عنوان بهترین بازی های سال 2020 که هنوز منتظرشان هستیم از نگاه کمیک هوک کدام بازی ها خواهند بود !

بهترین بازی های سال 2020 که منتظرشان هستیم !

5- Rainbow six : quarantine

به عنوان یک بازی ویدیویی منتشر شده از استدیو یوبی سافت ، آن هم در شرایطی که بازار عناوین اول شخص توسط کال اف دیوتی اشغال شده ! قسمت اول واقعاً شاهکار بود ! و توانست پا به پای gta v ، فورتنایت و اورواچ در تمام مدت نسل هشتم حضور حضور داشته باشد و آمار 45 میلیون کاربر را به خود اختصاص دهد اما ماجرا فقط این نیست ! قسمت اول این بازی کاملاً شاهکارشد ؛ بازی که که به عنوان محصول ضعیف اما پس از مدتی و با انتشار آپدیت ها و بخش چندنفره جذاب به شاهکار ایده ی ” گیم به عنوان خدمات” تبدیل شد ؛ حالا یوبی سافت نام عنوان قسمت دوم را قرنطینه قرارا داده ! اما سوال اینجاست که این بازی همچنان یک شاهکار چندنفره باقی خواهد ماند یا … اما چیزی که این عنوان را در لیست مورد انتظارترین بازی های سال 2020 قرار داده ایده ی ژانر وحشت در فضای چند نفره حیرت انگیز این عنوان است.

4- Systemshock

اگر بخواهیم یک بازی اول شخص اکشن – ماجراجویی که تمام آن چیزی که امروز به عنوان گیم داستان گو دارد را در سال 1999 نام ببریم ، بدون برو برگرد سیستم شاک را معرفی خواهیم کرد ! سیستم شاک یک بازی حیرت انگیز اول شخص آن هم در دنیای سایبرپانک کلاسیک سال قرن بیستم بود اما حالا پس از گذشت تقریباً 20 سال قرار است سیستم شاک دوباره به صحنه بازگردد و اگر میخواهید بپرسید باید بگویم : بله … سیستم شاک بدونکن لوین !

3- Dreams

یکی از بهترین سرگرمی های ، سرگرمی به واسطه لذت خلق است ؛ تصورش را بکنید پای کنسول خود مینشینید و یک بازی که خودتان طراحی کردید را با دوستان به اشترک میگذارید ! نظرش را میپرسید ، با هم بازی را تجربه میکنید و این جنس لذت خاصی از ویدیوگیم خواهد بود ! آنطور که سازندگان ادعا میکنند این بازی بیشتر یک موتور بازی سازی است تا یک بازی اما خدا میداند که این استدیو تا کجا توانسته این ایده را توسعه دهد و چقدر در این راه موفق بوده .تاخیر 2 ساله ی این بازی احتمالاً نوید عنوانی دوست داشتنی را به دوستداران بازی سازی خواهد داد.

2- Cyberpunk 2077

استدیوی سی دی پراجکت ، پس از سرمایه گذاری برداران وارنر بر روی عنوان ویچر 3 توانست ، نقش آفرینی داستان گو ، سرگرم کننده به همراه گیم پلی گیرا عرضه کند ؛ حالا به نظر میرسد سی دی پراجکت فعلاً گرالت و اسب دوست داشتنی اش را کنار گذاشته و به سراغ کیانو ریوز و دوستانش رفته تا تجربه ای متفاوت را عرضه کند !سایبرپانک تا همین جا چندین بار دچار تغیرات بنیادی شده و با توجه به اینکه انتشار این عنوان نزدیک است امیدوارم با یک شاهکار طرف باشیم چون من یکی دیگر حوصله آت و آشغال هایی به اسم نقش آفرینی که در سال 2019 به خوردمان دادند را ندارم !

1- The Last of us: Part II

ترجیح میدهم فعلا درمورد این بازی چیزی نگویم ! دو حالت بیشتر برای tlou2 وجود ندارد ؛ یا عناونی به مراتب بهتر و بالاتر قسمت اول خواهد بود یا آت و آشغالی به درد نخور که ارزش تجربه ی چند ساعته را هم نخواهد داشت از آب درمی آید ! آخرین ما تا همین الان هم از فضای تکراری ویدیو گیم فاصله گرفته و محتوا ارائه میدهد ! فقط خدا نکند که بلایی سر کارکتر جوئل آورده باشند !

دیدگاه‌ها (0)

*
*

همین حالا! در خدمت شما