کمیک هوک

همه چیز در مورد خرید آرت بوک | راهنمای خرید آرت بوک !

همه چیز درمورد خرید آرت بوک را بدانید ! اگر قصد خرید آرت بوک دارید حتماً راهنمای خرید آرت بوک را مطالعه کنید ؛ قیمت آرت بوک ! آرت بوک دیجیتال یا فیزیکی ؟

چرا خرید آرت بوک ؟

اول از همه بیاید ببینیم آرت بوک ها چه کاربردی دارند ! آرت بوک ها کتاب های هنری هستند که شرکت ها و استدیو های بزرگ مثل مارول ، ناتی داگ و … برای محصولاتشان که میتواند بازی اورواچ باشد یا مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه تولید میکنند . این کتاب در مراحل تولید بازی یا فیلم مورد نظر بسیار ضروری است و اگر نباشد تولید یک بازی مثل آخرین ما یا آنچارتد و یا فیلمی مثل اونجرز عملاً غیر ممکن میشود ! راستی محتوای این کتاب چیست ؟ (اینجا را با دقت بخوانید) گروهی از هنرمندان مطرح دنیا کنار هم جمع میشود و روی تمام صحنه ها ، شخصیت های و داستان فیلم و بازی کار میکنند ! نتیجه این کار چند ماهه که بعضی اوقات تا سالها طول میکشد میشود کتابی پر از طرح های حیرت انگیز به نام آرت بوک . ناشرین هم پس از انتشار فیلم یا بازی مورد نظر (جهت لو نرفتن داستان ) این کتاب را منتشر میکنند تا هم هوادارن و دوست داران ببینند پشت صحنه ی بازی و فیلم مورد علاقه شان چه گذشته و هم علاقه مندان و هنرمندان عرصه هنر دیجیتال بتوانند جدیدترین روش ها و تکنولوژی های استفاده شده در طراحی بازی بررسی کنند.

راهنمای خرید آرت بوک

برای خرید آرت بوک موردنظرتان کارسختی در پیش ندارید ! فقط فیلم یا بازی مورد علاقه تان یا محصولی که ارزش هنری زیادی برایتان دارد را انتخاب کنید ! اگر آرت بوکی برایش منتشر شده باشد حتما آنرا تهیه کنید ! از معروف ترین ناشرین آرت بوک میتوان کمپانی دارک هورس را نام برد که دستی هم در تولید کمیک دارد را نام برد اگر چه استدیوهایی مثل دیزنی و سونی خودشان انتشار را بر عهده میگیرند و شما میتوانید هر کدام از آرت بوک ها که مد نظرتان هست تهیه کنید اما موضوع بعدی که باید به آن فکر کنید قیمت یک آرت بوک است !

قیمت آرت بوک

قیمت آت بوک
نمونه ای از قیمت نجومی آرت بوک های فیزیکی !

به جرائت میتوان گفت بزرگترین چالش پیش روی خریداران قیمت آرت بوک است ! نسخه ی فیزیکی آرت بوک ها درارزان ترین حالت قیمتی معادل 30 دلار که میشود 360 هزار تومان دارند که به دلیل تقاضای کم و قیمت بالا هیچ فروشگاهی در ایران با این قیمت هیچ آرت بوکی توزیع نمی کند ! اگر سری به بعضی فروشگاه های آرت بوک بزنید خودتان متوجه خواهید شد ! اما کمیک هوک با عرضه ی دیجیتال و به روز کمیک بوک ها سعی کرده است مناسب ترین قیمت ها را برای دوست داران این محصول هنری و ارزشمند به ارمغان بیاورد تا شما دوست داران بتوانید با یک دهم قیمت آرت بوک یا کمیک مد نظرتان را داشته باشید!

آرت بوک دیجیتال یا فیزیکی ؟

آرت بوک دیجیتال
دیجیتال
فیزیکی

هر کدام ویژگی های خودشان دارند : آرت بوک فیزیکی با وجود اینکه قابلیت دسترس بودن در محیط فیزیکی را دارد اما مشکلاتی چون قیمت بیش از حد ، گم شدن ، غیر قابل دسترس بودن در فضای دیجیتال و آلودگی محیط زیستی را هم به بار می آورد اما آرت بوک دیجیتال به خاطر قابلیت دسترسی آسان ، امکان بررسی و ویرایش در فضای دیجیتال ( برای هنرمندان دیجیتال) و حتی امکان چاپ و تبدیل به نسخه ی فیزیکی گزینه مناسب تری برای خرید آرت بوک محسوب میشود !

نتیجه

در نهایت انتخاب اینکه چه آرت بوکی را از چه شرکتی ، با چه قیمت و ویژگی هایی خریداری کنید باشما و کاملاً به سلیقه شما بستگی دارد اما اگر طرفدارفیلم یا بازی خاصی هستید به هیچ عنوان آرت بوکش را از دست ندهید!

دیدگاه‌ها (0)

*
*

همین حالا! در خدمت شما