کمیک هوک

بهترین کمیک های تاریخ را بشناسید ! 10 تا از برترین کمیک بوک های تاریخ !

بهترین کمیک های تاریخ ! حتی فکر به این عنوان هم شما را به یاد داستان های ابرقهرمانی میندازد اما اینطور نیست ؛ این شما و این 10 تا از کمیک بوک های برتر تاریخ !

بهترین کمیک های تاریخ

از همین آغاز بگویم اگر فکر کردید قرار است این لیست پر از کمیک های ابرقهرمانی مارول و دی سی ؛ از هالک گرفته تا پویزن ایوی و … شود سخت در اشتباهید ! فرمول قهرمان و ابرقهرمان و بزن بکش و … به درد مارکت و بوق و کرناهای چند صد میلیارد دلاری مارول و دی سی و دوستانشان میخورد ! اما اینجا داستان متفاوت است. درست همان زمان که کودکان ۷ تا ۱۲ ساله ی نیویورکی که بعد های شد کودکان جهان داشتند از زد و خورد اسپایدرمن با هفت خبیث لذت میبردند کمیک بوک هایی منتشر شدند که اشک و لبخند های پیرمرده ۷۰ ساله تا جوان ۱۸ ساله جزو بازخورد هایی معمولشان بود ! البته این معنی این را نمی دهد که در این لیست از بتمن و اسپایدرمن و دوستانشان خبری نیست ! حال برویم سراغ بهترین کمیک های تاریخ:

10- دستکش بی نهایت !

تعجب نکنید ! دستکش بی نهایت با آن همه محبوبیت در انتهای لیست ما قرار دارد! وقتی مرگ تانوس را مامور میکند تا نصف جمعیت جهان را برای برقرار تعادل در جهان از بین ببرد و تقریبا کاری از دست هیچ کدام از قهرمانان مارول هم برنمی آید ! چیزی که این کمیک را ارزشمند میکند شخصیت پردازی فوق العاده و بلاتکلیف ،مجنون تانوس است که با شخصیت فیلم جنگ بی نهایت قابل مقایسه نیست ! از لحاظ بصری توقع زیادی از این کمیک نداشته باشید اما مطمئن باشید داستانش را دوست خواهید داشت !

10- دستکش بی نهایت ! 
برترین کمیک بوک

9-جان کنستانتین هل بلیزر

قطعا کنستانتین را با شمایل کیانو ریوز اتوکشیده میشناسید که فقط خیلی زیاد سیگار میکشد اما اگر این کمیک را بخوانید کمی بیشتر عمق فاجعه را درک میکنید ! کنستانتین اولین بار یک شخصیت فرعی و پرت و پلا در یکی از کمیک های شی مردابی یا همان سوامپ تینگ خودمان بود که به نظر نمیرسید تا این حد پتانسیل داشته باشد که یک کمیک درجه یک مثل هل بلیزر برایش خلق شود ! چیزی که این کمیک را خاص میکند پیچ و تاب خوردن با دنیای واقعی است ! از قتل های سریالی آمریکا تا روح پدر سیاسیون ! همه و همه با فضای نوآر کمیک تلفیق شده و شگفت زده تان میکند و جایش همین جاست رتبه نهم بهترین کمیک های تاریخ !

9-جان کنستانتین هل بلیزر

8-روزگذر مطلق

تا به حال فیلم های زیادی با موضوع لوپ های زمانی و اثر پروانه ای و این حرف ها ساخته شده اما هیچ کدام به اندازه این کمیک حق مطلب این نگرش را ادا نکرده ! روزگذر مطلق (که البته ترجمه خودمان است ) داستان مردی برزیلی را روایت میکند که بار ها در طول داستان میمیرد و باز زنده میشود و هر بار چیز جدیدی را تجربه میکند اگر به داستان های فلسفی ساده علاقه دارید روزگذر مطلق را فراموش نکنید !

8-روزگذر مطلق
برترین کمیک بوک

7- دردویل : تولد دوباره

بدون شک با ارزشمندترین داستانی که مارول برایتان میگوید طرف هستید ! نویسنده این کمیک فرانک میلر یعنی همان آقای کارگردان سین سیتی محبوب است که این بار بدون شلوغ بازی های همیشگی داستانی جنایی پیچیده و کلاسیک میگوید …. بزارید جلوی اسپویل را بگیریم !

7- دردویل : تولد دوباره
برترین کمیک بوک

6- مردان اکس : خدا عشق می ورزد ، انسان میکشد

بیاید این مورد را به عنوان یک داستان ابرقهرمانانه استثنا بگیریم ! داستان قدرتمند اما شخصیت های باور نکردنی! بعد از اینکه این کمیک را خواندید حس میکنید کاراکترهای دیگر مارول برایتان تیپ هم نیستند ! الهام دست پنجم از این کمیک میشود فیلم مردان اکس ۲ . گول داستان پر پیچ خم را نخورید به جهش یافته ها فکر کنید فقط همین !

6- مردان اکس : خدا عشق می ورزد ، انسان میکشد - بهترین کمیک های تاریخ

5- بتمن تیمارستان آرکام

اگر قرار باشد یکی از کمیک های بتمن را تماشا کنید سراغ تیمارستان آرکام بروید ؛ گرافیک نول خارق العاده ،هنر خالص ، داستان جذاب و روایت جنون آمیز از ویژگی های سطحی این کمیک است ؛ میتوانید این کمیک را از کمیک هوک تهیه کنید !

تیمارستان آرکام -دانلود کمیک Arkham Asylum
برترین کمیک بوک

4-شانس دوم سارا

حتما نیل دراکمن را میشناسید ؛ کارگردان آخرین ما و آنچارتد ۴ ! احتمالا راجع نویسندگی او در کمیک هم اطلاع دارید ! دراکمن پیش از نگارش لست او آس کمیک بوکی مینویسد که با توجه به مدرن بودن شگفت انگیز است ! شانس دوم سارا را از کمیک هوک تهیه کنید ! شاید این کمیک برای حضور در لیست بهترین کمیک بوک های تاریخ کمی جوان باشد اما از خواندنش سیر نخواهید شد !

3- جوک کشنده !

تقصیر ما نیست ! شاید انتخاب ما هم نباشد ! این کمیک جایش همین جاست ؛ در رتبه ی سوم بهترین کمیک های تاریخ . نمیشود بیخیال شخصیت جوکر شد کسی که حتی در تاریخ شخصیت پردازی و درام تراژدی را به کمدی پیوند میزند . خلاصه که حتما بخوانید مخصوصا چند صفحه آخر !

3- جوک کشنده !

2-قراردادی با خدا

این یکی را نمیشود بیخیال شد ! ویل آیسنر و مجموعه اش را میگویم ! در هر کدام از قسمت های این کتاب چیزی بیشتر از نوشته و تصویر وجود دارد داستان مردی مذهبی که ایمانش را برای دخترش معامله میکند! این مجموعه حتی رنگی به جز سیاه و سفید ندارد اما نیازی به رنگ های دیگر نخواهید داشت مطمئن باشید . وقتی این کمیک را شروع میکنید زمان بی اهمیت میشود و…. به همین خاطر میشود رتبه دوم بهترین کمیک های تاریخ

1-جوشکار زیرآب ( برترین کمیک بوک )

حقیقتش میخواستم یک کمیک اتوبیوگراف برای برترین کمیک بوک انتخاب کنم اما فکر میکنم چیزی بیشتر از آن میخواهیم ؛ یک داستان غیر آمریکای و غیر سیاسی و خیال انگیز ! کمیک جوشکار زیر آب همه ی اینها را باهم دارد ! و رتبه اول بهترین کمیک های تاریخ !

1-جوشکار زیرآب - بهترین کمیک
برترین کمیک بوک
برترین کمیک بوک های تاریخ

دیدگاه‌ها (5)

*
*

  Hanghhjiball Guest سپتامبر 20, 2019 Reply

  عالی بود

  Garrlt rivi Guest سپتامبر 20, 2019 Reply

  لطفا تمام این کمیک هارو داخل سایتتوتن بزارید

  aban takhmir Guest اکتبر 2, 2019 Reply

  رتبه اولو اصلاً نمیشناسم

  . Guest ژانویه 30, 2021 Reply

  چرا خبری از کمیک های تیغه شیطان و نا کجا آباد موعود نیست

   hook مدیر کل ژانویه 30, 2021 Reply

   به زودی...

همین حالا! در خدمت شما