کمیک هوک

از کاور آرت بوک اونجرز : اینفینتی وار رونمایی شد

از کاور آرت بوک اونجرز : اینفینتی وار ( کاور آرت بوک انتقام جویان : جنگ ابدیت ) به طراحی رایان مایندلینگ رونمایی شد ؛ با کمیک هوک همراه باشید :

از کاور آرت بوک اونجرز : اینفینتی وار ( کاور آرت بوک انتقام جویان : جنگ ابدیت ) رونمایی شد ؛ این کاور توسط رایان مایندلینگ طراحی شده و باید گفت که به شدت زیبا و پر از جزییات است و تقریبا به چیزهایی که در فیلم دیدیم نزدیک . این کاور را می توانید به صورت اختصاصی و با کیفیت بالا در فروشگاه کمیک هوک تماشا کنید :

 

کاور آرت بوک اونجرز : اینفینتی وار

از کاور آرت بوک اونجرز : اینفینتی وار ( کاور آرت بوک انتقام جویان : جنگ ابدیت ) به طراحی رایان مایندلینگ رونمایی شد .

 

در این فیلم بیشتر بازیگران دنیای سینمایی مارول و به خصوص بازیگران فاز سوم از جمله رابرت داونی جونیور ، کریس همسورث ، مارک رافلو ، کریس ایوانز ، اسکارلت جوهانسون ، بندیکت کامبربچ ، تام هالند ، چادویک بوزمن ، الیزابت اولسن ،کریس پرت ، زویی سالدانا و جاش برولین به ایفای نقش پرداخته اند . داستان از جایی شروع میشود که تانوس (تایتان) قدرتمند اقدام به جمع آوری سنگهای بینهایت میکند ؛ او میخواهد با این سنگ ها تعادل را در جهان برقرار کند و نصف جمعیت جهان را  از بین ببرد ؛ در آغاز فیلم او دو عدد از سنگهای  بینهایت را بدست میاورد و افرادش را به دنبال دو سنگ دیگر که روی زمین هستند میفرستد و خودش به دنبال مهم ترین سنگ یعنی سنگ روح میرود ! در ادامه نیز اتفاقاتی می‌افتد که فیلم به سمت نبرد نهایی برای نجات جهان پیش می‌رود … . ( اسپویل : ) در انتهای فیلم ، ثانوس موفق می شود تا سنگها را به دست اورد و رسالت خود را بر دنیا به اتمام برساند ! حال که نصف جمعیت جهان از میان رفته ، قهرمانان سرخورده و شکست خورده باید به دنبال راهی برای نجات باشند .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

همین حالا! در خدمت شما