کمیک هوک

چرا کمیک میخوانیم ؟ چرا باید کمیک بخوانیم ؟ کمیک چیست ؟

در بدو ورود به دنیای کتابهای مصور سوالات بسیاری ذهن شما را مشغول خواهد کرد ؛ اما سعی می‌کنیم در این مقاله به اصلی‌ترین آن‌ها جواب بدهیم ؛ چرا کمیک میخوانیم ؟ چرا باید کمیک بخوانیم ؟ کمیک چیست ؟

چرا باید کمیک بخوانیم ؟ کمیک چیست ؟ چرا کمیک میخوانیم و از آن لذت میبریم ؟ اینها سوالاتی‌ست که در بدو ورود به دنیای کتابهای مصور ( البته اگر از آنها راصی باشید ) در شما شکل خواهد گرفت . همینقدر بدانید که اگر قوه ی تخیل و هوش سرشاری نداشتید ، هیچوقت به سراغ این نوع از روایت داستان نمی‌آمدید و خودتان را با فیلمها و کارتونهای مختلف سرگرم می‌کردید ! بله ؛ شما باهوش هستید و مغزتان تشنه‌ی خواندن و یاد گرفتن است ؛ به دنیای کمیک و به جمع کمیک خوان ها خوش آمدید !

هیچ ترتیبی و آدابی مجو …

… هر چه می خواهد دل تنگت “بخوان” ! اینجا جایی‌ست که شما تصمیم میگیرید چه بخوانید و چه نخوانید ، چه ببینید و چه نبینید و چه بخواهید و چه نخواهید ! دنیای کتابهای مصور بسیار بزرگ و غنی است و از ۹ سال تا ۹۹ سال را پوشش می‌دهد ! تنها کافی‌ست بدانید که چه میخواهید و سپس وارد عمل شده و هرچقدر میخواهید ( و کشش دارید ) بخوانید ! واقعیت این است که دنیای کمیک و کتابهای مصور ، دنیایی بسیار متنوع است ؛ اینجا از کتابهای مخصوص کودکان داریم تا کتابهای مخصوص بزرگسالان تا نوجوانانه و زنانه یا مردانه ؛ اینکه شما چه شخصیتی دارید ، در چه سنی هستید و یا چه علائقی دارید مشخص می‌کند که لازم است در کدام بخش فعالیت داشته باشید ؛ فقط مراقب باشید که با چه کیفیتی کمیک می‌خوانید ! مثل هر عرصه‌ی دیگری ، اینجا نیز به اصطلاح “نخاله” زیاد پیدا می‌شود . ما سعی می‌کنیم در مقالات مختلفمان برای شما روشن کنیم که کدام کمیکها ارزش خواندن دارند و کدام کامیکها ندارند .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

همین حالا! در خدمت شما